Czyste otoczenie to nie tylko warunek wstępny dla stworzenia funkcjonalnego środowiska, ale również podstawa dobrego samopoczucia ludzi. Naszym zadaniem jest spowodowanie aby to samopoczucie było jak najlepsze.

          Chcielibyśmy przedstawić kilka informacji o nas, a także zaoferować swoje usługi w zakresie utrzymania czystości terenów zewnętrznych i wewnętrznych.

          Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą. Powstaliśmy w 2007 roku dzięki wykorzystaniu środków Unii Europejskiej, co obliguje nas do zachowania szczególnie wysokich standardów świadczonych usług. Dzięki umiejętnej polityce kadrowej czerpiemy z doświadczeń i uczymy się na błędach konkurentów. Podstawą naszego sukcesu są odpowiednio dobrani i wykwalifikowani pracownicy. To właśnie ich postawa i starania wpływają na poziom świadczonych usług, pozwalają nam sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. W związku z tym dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. W naszej działalności wykorzystujemy sprawdzone profesjonalne środki renomowanych producentów (TENZI, BKF Fedorowicz).

          A jeśli chodzi o prace budowlane. Mówią, że wszyscy fachowcy wyjechali do Irlandii- NIEPRAWDA, MY ZOSTALIŚMY.

Strona główna | O firmie | Oferta | Referencje | Galeria | Kontakt